جدید ترین مطالب

- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

دکوراسیون اداری متفاوت | طراحی دکوراسیون اداری,دکوراسیون داخلی اداری,نورپردازی اداری

561
دکوراسیون اداری متفاوت | طراحی دکوراسیون اداری,دکوراسیون داخلی اداری,نورپردازی اداری

طراحی دکوراسیون اداری,دکوراسیون اداری,دکور دفاتر اداری,نورپردازی اداری,چیدمان دفاتر اداری,میز و صندلی اداری,پارتیشن بندی دفاتر اداری,دکوراسیون داخلی اداری,طراحی داخلی اداری,چیدمان لابی,مبلمان اداری,اصول دکوراسیون دفاتر اداری,دکوراسیون اتاق انتظار,دکوراسیون مطب

دکوراسیون اداری متفاوت و منحصر به فرد

طراحی و دکوراسیون اداری معمولا دارای تفاوت های زیادی با دیگر پروژه ها از جمله پروژه های شخصی و یا تجاری دارد. شما باید به عنوان یک طراح بدانید برای دکوراسیون اداری مورد نظرتان ابتدا چه چیز هایی نیاز دارید ؟ مثلا اینکه نوع رنگ سازمانی آن اداره چیست ؟ و یا نوع کاری که قرار است در انجا انجام شود و نوع ارباب رجوعی که به ان اداره سر می زند و… مسایلی از این قبیل را در  مدل طراحی و دکوراسیون خود لحاظ نمایید.

دکوراسیون اداری متفاوت و منحصر به فرد

یکی از مهمترین بخش هایی که در علم دکوراسیون به ان بسیار توجه شده است مربوط می شود به دکوراسیون اداری. عوامل مختلفی را می توان در این امر موثر دانست از جمله اینکه نوع میز و مبلمان های اداری که در ان محیط استفاده می شود تا نوع رنگ بندی در و دیوارها همگی تاثرات مستقیم را بروی دکوراسیون محیط اداری شما خواهند داشت.

اما صحیت از رنگ برای محیط های اداری شد, باید بدانید یک دکوراسیون اداری زمانی می تواند کامل و بی نقص باشد که از رنگ بندی درستی برخوردار باشد و اگر این امر به خوبی انجام نپذیرد شما در ان محیط هر چقدر هم که از گران ترین و لوکس ترین مبملان ها استفاده کرده باشید باز هم بخشی از کار میب لنگد و نمی توانید انتظار بالایی از محیط مربوطه داشته باشید.

دکوراسیون اداری متفاوت و منحصر به فرد

سعی کنید برای هر چه بهتر شدن دکوراسیون اداری مد نظرتان از رنگ هایی استفاده نمایید که مرتبط با فعالیت اداری شما باشند و بتوانند در القا حس رسمی و اداری بودن به شما کمک نمایند و همچنین باعث بالا رفتن حس اعتماد به نفس کارمندان و کارکنان شما شوند.

این روزها یکی از مهمترین مباحثی که در حوزه طراحی و دکوراسیون داخلی زیاد مورد توجه قرار گرفته است مبحث مربوط بهدکوراسیون اداری می باشد.

اداره جات و مراکز دولتی دیگر مانند قدیم نیستند و هر روز برای ایجاد محیطی مناسب تر برای ارباب رجوع در حال تلاش می باشند.با توجه به تحقیقات به عمل امده مشخص شده است که اگر محیط کاری برای کارمندان از هر جهت مناسب باشد باعث افزایش راندمان کاری انها خواهد شد و شاید این مهمترین دلیلی است که این روزها توجه ویژه ای به مبحث دکوراسیون اداری شده است.

اما نکته ای که شاید کار در این زمینه را کمی متفاوت تر از مواردی شخصی و مسکونی می کند این است که یک طراح و دکوراتور باید ابتدا منافع و محدودیت های سازمان و اداره مودر نظر را برای انجام پروزه طراحی در نظر بگیرد .

همچنین باید محیط را به گونه ای خلق نماید که بتواند نظر مثبت طیف وسیع مراجعه کنندگان را جلب نماید.شاید اگر قرار بود برای یک محی شخصی مانند منزل عملیات دکوراسیون انجام شود به مراتب از جهاتی کار راحت تر و سریع تر پایان می پذرفت.

دکوراسیون اداری متفاوت و منحصر به فرد

مورد بعدی که باید در هنگام انجام دکوراسیون های اداری به ان توجه داشت این است که از رنگ هایی استفاده کنیم که باعث افزایش انرژی و شادابی کارکنان شود . در واقع باید محیطی را طراحی کنیم تا کارمندان بتوانند در طول ساعاتی که در آنجا هستند با انرژی بالایی مشغول به کار شوند.

البته باید دقت کرد در هنگام استفاده از رنگ برای دکوراسیون اول اینکه باید محدودیت های ان سازمان را در نظر داشت و دم اینکه از رنگ هایی باید استفاده شود که معمولا اقبال عمومی با انها همراه می باشد و موجب نارضایتی عمومی نباشد.در ضمن باید حتما اگر خواستیم در پروژه از نور پردازی استفاده کنیم این کار به صورت معقول و کاملا استاندارد و متناسب با جایگاه ان اداره و سازمان صورت پذیرد.

با تمام این محدودیت ها و ریزه کاری ها هنر یک طراح و دکوراتور اینجا مشخص می شود که بتواند دست به خلق اثری منحصر به فرد و متفاوت بزندمثلا با ترکیب رنگ زرد در پس زمینه ای مشکی باعث ایجاد جذابیت بصری دو چندانی خواهد شد و بی شک توجه افراد را به خود به خوبی جلب خواهد کرد.

می توان اینگونه خلاصه کرد که بهترین دکوراسیون اداری برای شرکت هاو ارگان های دولیت و خصوصی می تواند نقش تایین کننده ای داشته باشد و در موفقیت و یا عدم موفقیت آنها تاثیر مستقیمی بگذارد.

دکوراسیون اداری متفاوت و منحصر به فرد

مجموعه لاکچری با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات طراحی و دکوراسیون برای شما عزیزان می باشد. ما ده ها نمونه موفق در زمینه دکوراسیون اداری شیک  سازمان های گوناگون در رزومه کاری خود داریم و پیشنهاد می کنیم برای تماشای آخرین طرح های ارائه شده به مشتریان حتما به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه نمایید.

شاید باورتان نشود اما همین ابتکارهای کوچک می تواند در واقع بیش ترین تاثیر را بر معماری داخلی و دکوراسیون اداری محیط مورد نظر بگذارد.آنچه که به محیط شما شخصیتی اداری و منحصر به فرد می بخشد به غیر از به کار بردن اصول اولیه معماری که بروی در و دیوار و سقف و.. در واقع آثاری است که بروی دیوار قرار است نصب نمایید.باید با توجه به محیط و نوع فعالیت موجود  بهترین ها را انتخاب و گلچین نمود.

انتخاب ها در عین حال که باید به نوعی مرتبط با نوع فعالیت باشند باید دارای جذابیت های بصری کافی نیز باشند.این شاید در نگاه اول کوچک و جزیی باشد اما باور کنید دارای تاثیرات زیادی بروی کیفیت نهایی پروزه شما دارد.

در سال های گذشته شرکت های بزرگ و موفق به اهمیت وجود یک دکوراسیون اداری شیک و منحصر به فرد برای خود پی برده اند و همچنان که شاهد هستیم برندهای بزرگ و معتبر در سراسر دنیا از دکوراسیونی خاص خود که به عنوان یک برند برای انها است استفاده می کنند.

در چیدمان اداری باید توجه مهمی به میزان فضایی که قرار است در ان کار شود داشت. چرا که نوع چیدمان مبلمان اداری و نحوه طراحی انها دقیقا ارتباط مستقیم با میزان فضایی که در اختیار داریم دارد.

البته مبلمانی که در اداره جات استفاده می شود می تواند شکلی ترکیب نیز داشته باشد.مثلا اگر در قسمتی به دلیل کمبود فضا دچار مشکل شدیم می توان از قفسه و کتابخانه و یا حتی فایل به عنوان پارتیشن نیز استفاده کرد. در واقع با این روش ما از مبلمانی چند منظور استفاده کرده ایم.

دکوراسیون اداری متفاوت و منحصر به فرد
با توجه به شرایطی فضایی که قرار است در ان حکم فرما شود نوع چیدمان نیز می بایست با آن هماهنگ باشد. مثلا برای یک سالن انتظار که قرار است تعداد زیادی ارباب رجوع در ان قرار داشته باشند احتیاج به مبلمان متعددی داریم و با توجه به این موضوع می توان از مبلمان های دو طرف بهره گفت که هم فضای کمتری را اشغال کنند و هم اینکه کاربردی تر باشند.

بخش بعدی از مبحث دکوراسیون اداری را می توان به نحوه چیدمان اتاق های اداری ان ارگان و مجموعه اختصاص داد. معمولا د رهر اتاق اداری چند کارمند وجود دارند که هر کدام دارای شرح وظایف مختص به خود بوده و به همین جهت می بایست نوع پارتیشن و فضای اتاق را به گونه ای تنظیم نمود که هر کارمند دارای فضای نیمه خصوصی مختص به خود باشد.

البته این امر معمولا در اتاق هایی با فضای کوچک منطقی به نظر نمی رسد.معمولا در این نوع از اتاق ها سعی می شود از پارتیشن های با ارتفاع کم استفاده شود.

اما بخش مهمی که باید در هنگام انجام دکوراسیون اداری به آن توجه ویژه ای داشت اتاق مدیریت است.د رواقع می توان اینگونه توضیح داد که اتاق مدیریت رسمی ترین فضای یک اداره است. در واقع نوع طراحی و دکوراسیونی که در این اتاق به کار می رود باید به گونه ای باشد که بتواند دقیقا حس ریاست و مدیریت را به بیننده القا کند.

باید نسبت به دیگر فضاهای اداری شکیل تر و رسمی تر باشد.همچنین از لحاظ ابعاد و اندازه باید میز مدیریت بزرگتر از دیگر میزهای موجود در اداره باشد.همچنین می توان در اتاق مدیریت یک سری امکانات رفاهی همچون سرویس بهداشتی شخصی و .. از این قبیل را نیز طراحی نمود تا آسایش هر چه بیشتری را برای مدیریت به ارمغان داشته باشد.

ورودی یک ساختمان اداری باید به گونه طراحی و دکوراسیون شود تا ارباب رجوع به محض ورود به ساختمان بتواند به واحد اطلاعات ساختمان در تماس باشد.همچنین باید محیط ورودی یا همان لابی دارای فضایی مناسب باشد تا ارباب رجوه در صورت نیاز بتواند لحظات و دقایقی را در آنجا منتظر بماند.در این حالت معمولا نیاز نیست از مبلمان و دکوراسیونی اداری استفاده شود. تعداد مبلمانی که در سالن ورودی ادارت استفاده می شود نیز بستگی به تعداد ارباب رجوع های ان اداره دارد.

دکوراسیون اداری متفاوت و منحصر به فرد

ما در گروه دی بی لاکچری با چندین سال تجربه موفق و حرفه ای در این زمینه آماده ارائه آخرین و به روز ترین طرح های مدرن دنیا هستیم .شما می توانید به دفتر شرکت ما مراجعه کرده و در جریان آخرین نمونه کارهای موفق ما قرار گیرید. همجنین می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در بخش تماس با ما سوالات و پرسش های خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

باید در هنگام ارائه پروزه دکوراسیون اداری خود رویکردی حرفه ای داشته باشید. ریچارد فیتز یکی از طراحان و دکوراتورهای بزرگ است که به جزییات با مهارتی بسیار بالا می پردازد.او معتقد است  پرداختن به همین جزییات است که می تواند در نهایت از یک طرح و دکور شاهکاری خلق کند و برای همین است که بسیار به این موضوع پرداخته و با وسواس خاصی انرا در پروزه های خود انجام می دهد.

استفاده مناسب از نور پردازی و متریبال های مناسب و همچنین با توجه به موقعیت فیزیکی که در اختیار خواهید داشت نوع چیدمان می تواند به شما کمک کند تا به طرحی بی نظیر دست یابید.
در این‌جا چند طراحی داخلی را مرور می‌کنیم. این چند طراحی داخلی به دلایل مختلف بیش از 500 هزار نفر از کاربران سایت‌های گوناگون طراحی داخلی را شیفته‌ی خود کرده‌اند.

این 10 طرح زیبایی را با کاربری ترکیب کرده‌اند و به نتیجه‌ای منحصر به فرد و یگانه رسیده‌اند. در این فهرست همه چیز یافت می‌شود، از خانه‌ای که باید با سرسره از یک طبقه به طبقه‌ی پایین‌تر بروید تا تونلی در یک کافه که از صفحات چوبی ساخته شده است.

قفس پرنده، طراحی داخلی: شرکت طراحی داخلی یو. آی. دی آرکیتکتس (2011)
این‌جا یک خانه است، خانه‌ای که شرکت طراحی داخلی یو. آی. دی آرکیتکتس در دامنه‌ی کوه‌های ژاپن ساخته‌اند. فضای داخلی خانه تماماً از چوب ساخته شده است و همان‌طور که معلوم است کوشش معمار و طراح داخلی هماهنگی کامل خانه با طبیعت وحشی و زیبای دامنه‌ی کوه بوده.

وقتی وارد خانه می‌شوید انگار وارد یک باغ شده‌اید، درختان این باغ از طبقه‌ی اول رشد کرده و با حفره‌هایی که طراح داخلی در سقف عمارت کار کرده می‌توانند به اندازه‌ی ارتفاع عمارت و حتی بیش‌تر از آن رشد کنند. این حفره‌ ها نقش نورگیر را هم در این ساختمان ایفا می‌کنند.

آپارتمان کانیا وست، طراحی داخلی: کلودیو سیلورستین، 2007
کار کانیا وست، خواننده، ترانه‌سرا و تهیه‌کننده‌ی موسیقی دفتر کارش را بر اساس طراحی داخلی آپارتمان‌اش در شهر نیویورک ساخته است. طراحی داخلی این آپارتمان به دست کلودیو سیلورستین به انجام رسیده، معمار مینی‌مالیست ایتالیایی‌الاصل که امروزه ساکن بریتانیاست. تأکید او بر استفاده از حجم‌های هندسی در این آپارتمان سلیقه‌ی او را به خوبی نمایش می‌دهد.

دکوراسیون اداری متفاوت | طراحی دکوراسیون اداری,دکوراسیون داخلی اداری,نورپردازی اداری

شرکت دکوراسیون نگین تهران,شرکت دکوراسیون در تبریز,شرکت دکوراسیون داخلی در تبریز,شرکت دکوراسیون چوبینه,شرکت دکوراسیون داخلی چکاد,شرکت دکوراسیون چوبی,شرکت دکوراسیون چکاد,شرکت دکوراسیون چیدمان,شرکت دکوراسیون چوب,شرکت دکوراسیون خانه,شرکت دکوراسیون داخلی منزل,شرکت دکوراسیون دارکوب,شرکت دکوراسیون داخلی طرح نو,شرکت دکوراسیون داخلی مشهد,شرکت دکوراسیون داخلی شیراز,طراحی دکوراسیون شرکت,شرکت های دکوراسیون داخلی,شرکت دکوراسیون داخلی رویان,شرکت دکوراسیون رامسین,شرکت دکوراسیون رویان,شرکت دکوراسیون روستیک

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *