دستگاه دیسپلی مرغ

93
رای نویسنده
4از1
دستگاه دیسپلی مرغ | قیمت دیسپلی مرغ سوخاری | گرمخانه غذا رومیزی | تجهیزات فست فود

دیسپلی مرغ,قیمت دیسپلی مرغ سوخاری,گرمخانه غذا رومیزی,خرید تجهیزات فست فود,خرید وسایل فست فود,ساخت تجهیزات فست فود,فروش تجهیزات فست فود,فروش وسایل

 

 

دیسپلی مرغ

دستگاه دیسپلی مرغ کنتاکی یا همان گرم خانه مرغ دستگاهی است که برای نگهداری و گرم نگه داشتن مرغ و دیگر غذاهای گرم می باشد.  طرز شکل این دستگاه هم نیز طوری است که همه می توانند محتویات درون آن را نیز ببیند.

دستگاه دیسپلی مرغ دارای دو طبقه مجزا می باشد، طبقه پایین این دستگاه دارای حوضچه آب بوده که در اثر گرمای تولیدی که از المنت ها خارج می گردد دستگاه تولید حرارت مرطوب می کند. و طبقه بالا آن نیز به صورت خشک می باشد.

 

 

 

قسمت های مختلف دستگاه | نحوه نگهداری مواد غذایی | تجهیزات فست فود

 

 

 

همانگونه که در بالا هم نیز گفته بودیم دیسپلی مرغ یا همان گرم خانه دارای دو بخش مرطوب و خشک می باشد.

قسمت خشک

طبقه بالا ( فوقانی ) دستگاه دیسپلی مرغ برای نگه داری مرغ های پخته شده ای که بصورت خشک و کامل پخته شده اند می باشند. که در معرض دید همه قرار می گیرد. سیستم حرارتی این بخش توسط لامپ های فوقانی تهیه می شود. مرغ ها را بعد از اینکه از دستگاه سرخ کن مرغ خارج نمودید بر روی سبد های مشبک قرار دهید. روغن اضافی مرغ از روی صفحه مشبک به سینی منقل خواهد شد و باعث رعایت بهداشت و نظافت خواهد گردید.

 

 

 قسمت مرطوب

طبقه پایین این دستگاه با داشتن حوضچه آب که در اثر حرارت تولید شده از المنت های قرار گرفته در درون دستگاه تولید رطوبت می کند.این طبقه برای نگهداری مرغ سوخاری که به صورت نرمال بوده یا می توان گفت که قسمت پایینی این دستگاه برای نمایش مرغ هایی که به صورت نرم تر می باشند استفاده می گردد.

باید به این نکته هم توجه گردد که دستگاه دیسپلی برای نگه داری موقت مرغ می باشد و اگر مرغ را در زمان طولانی در آن نگه دارید مرغ دیگر آن مزه و خاصیت خود را ندارد. در حقیقت المنت های زیرین تانک آب را گرم نموده و بخار آب سبب گرم شدن مرغ می گردد.

 

 

راه اندازی دستگاه | طرز استفاده دستگاه | جنس دستگاه | روش های استفاده از دستگاه

 

 

طرز استفاده

معمولا وقتی مرغ ها در دستگاه های سرخ کن پخته شده اند برای نگه داری از این مرغ ها آن ها را به دستگاه دیسپلی منتقل می کنند، که اگر پولکی مرغ کاملا پخته شده باشد مرغ در طبقه فوقانی قرار می گیرد و اگر به صورت معمولی پخته شده باشد در قسمت پایین قرار می گیرد.

 

جنس دستگاه

شرکت دکوراسیون ایرانی  با واردات دستگاه های دیسپلی یکی از بهترین نوع دیسپلی را در بازار کشور عرضه می کند.

دیسپلی های شرکت دکوراسیون ایرانی از بهترین نوع ورق استیل تو پر با ضخامتی بین 1/5  تا 2 میلیمتر می باشد که همین باعث بالا رفتن طول عمر و استحکام این دستگاه می گردد.

قیمت دستگاه دیسپلی شرکت دکوراسیون ایرانی در بازار ایران چیزی بین 7  تا 25 میلیون تومان می باشد که این قیمت به جنس لوازم استفاده شده در دستگاه و شکل ظاهری ( ابعاد ) دستگاه بستگی دارد.

 

روشن کردن

برای روشن کردن دستگاه در قسمت فوقانی کلید را در حالت on  قرار می دهیم و درجه دلخواه را روی دستگاه تنظیم میکنیم.

برای روشن کردن طبقه پایین دو کلید وجود دارد که کلید بالایی برای روشن کردن لامپ های فوقانی میباشد و زمانی  که در حالت   on  قرار داشته باشد دستگاه روشن می گرددو شما میتوانید درجه حرارت را با درجه کناری تنظیم نمایید.

برای اینکه بخواهید مخزن آب را در حالت گرم قرار دهید ابتدا باید کلید پایینی را در حالت  on  قرار داده و سپس درجه مورد نظر را تنظیم نمایید.

نکته »» برای استفاده از حالت گرمای مرطوب حتما در کف و زیر سینی  طبقه پایینی به اندازه  ۲ سانتی متر آب بریزید.

 

 

نکات نگهداری

1-همیشه دستگاه را پس از پایان کار از برق کشیده و آن را خاموش نمایید.

2-از اسپری آب بر روی قطعات برقی پرهیز نمایید.

3-دستگاه  را بر روی سطح صاف قرار دهید.

4-مسیر سیم برق باید صاف و بدون وجود مخاطرات برنده باشد.

5-پوشش سیم برق همیشه باید سالم و بدون عیب باشد.

 

 

دستگاه دیسپلی مرغ | قیمت دیسپلی مرغ سوخاری | گرمخانه غذا رومیزی | تجهیزات فست فود

دستگاه دیسپلی مرغ,قیمت دیسپلی مرغ سوخاری,گرمخانه غذا رومیزی,خرید تجهیزات فست فود,خرید وسایل فست فود,ساخت تجهیزات فست فود,فروش تجهیزات فست فود,فروش وسایل,fast foof,راه اندازی فست فود,فروش لوازم فست فود,راه اندازی رستوران,تجهیزات رستوران,تجهیزات آشپزخانه صنعتی,گرمکن دیسپلی ایرانی فست فود مرغ سوخاری,تجهیزات نگهداری مرغ پخته شده,نگهداری موقت مرغ پخته شده,دستگاه دیسپلی طرح آمریکایی مرغ سوخاری,دستگاه دیسپلی مرغ سوخاری,قیمت دیسپلی آرمیک,گرم خانه مرغ دستگاهی,دستگاه گرم نگه داشتن مرغ,گرم نگه داشتن مرغ سوخاری

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *