- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

دستگاه گریل

1191
رای نویسنده
4از1
دستگاه گریل | نمایندگی فروش گریل | قیمت دستگاه گریل | تجهیزات آشپزخانه صنعتی

دستگاه گریل,گریل چیست ؟,نمایندگی فروش گریل,قیمت دستگاه گریل,تجهیزات آشپزخانه صنعتی,قیمت کباب پز و گریل,بهترین دستگاه گریل,دستگاه گریل ارزان,لوازم رستوران,راه اندازی فست فود,تجیهزات فست فود,راه اندازی رستوران,تجهیزات رستوران,بهترین شرکت راه اندازی فست فود,بهترین شرکت راه اندازی رستوران

 

 

دستگاه گریل

گریل در واقع یک ماهی تابه یا یک دستگاه پخت و پز می باشد که شامل یک سطح گسترده تخت می باشد ، این دستگاه هم به صورت طبیعی ، برق ، ذغالی موجود می باشد که هم کاربرد صنعتی دارد و هم کاربرد مسکونی.

در کشورهای صنعتی در واقع یک صفحه ماهی تابه است که اغلب به صورت یک صفحه فلزی صاف و در جاهای دیگر به صورت یک دال آجر و یا قرص هست.

اکثرا گریل های تجاری از فولاد A36 ساخته شده اند و هر چند برخی از آنها از جنس استنلس استیل یا کامپوزیت فولاد ضد زنگ و آلومینیوم هستند. تقریبا اکثر گریل ها به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط شعله و یا عناصر الکتربکی گرم می شوند.

گریل های سنتی معمولا به صورت سنگ و یا آجر دال یا قرص و یک صفحه گرامافون کم عمق پر شده با شن و ماسه بوده است.

گریل ها که معمولا از آلومینیوم  ، فولاد ضد زنگ و یا چدن ساخته شده است. این دستگاه به دو گونه می باشد هم به صورت مسکونی استفاده می گردد و هم به صورت تجاری.

 

 

دستگاه گریل مسکونی یا دستگاه گریل خانگی

این نوع از گریل ها در واقع یک ماهیتابه برقی می باشند که انرژی آن ها از طریق برق تامیین می گردد و بیشتر مصرف خانگی از آنان استفاده می گردد تا تجاری و دمای آنان نیز را می توان کنترل کرد. ضخامت اینگونه از گریل ها چیزی در حدود 3.2 mm می باشد.

 

 

 

دستگاه گریل تجاری

گریل های تجاری ممکن است به صورت آزاد ، ایستاده باشد. این نوع از گریل ها همه از سه جزء هستند

( 1- صفحه 2- منبع گرما 3- کنترل دما )

هر یک از این ویژگی ها به طور چشمگیری می تواند بر عملکرد واحد کلی با ویژگی های متمایز تاثیر بگذارد , اکثر گریل های تجاری از فولاد A36 یا ضخامت چیزی در حدود ( 10 تا 25 mm ) ساخته شده است.

 

– منبع گرما

گریل های صنعتی به دو گونه در بازار عرضه می گردد ، هم به صورت گازی و هم به صورت الکتریکی، در مدل گازی که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر قدرتی و هم از نظر در دسترس بودن به صرفه تر از نوع الکتریکی آن می باشد و در ضمن می توان از اینگونه گریل ها به صورت ذغالی هم استفاده نمود. پخت غذا بر روی گریل به صورت ذغالی مزیت های دارد که می توان به مهمترین این مزیت یعنی طعم غذا اشاره کرد. در نوع برقی نیز که معمولا از یک بشقاب نازکتر برای بهتر انتقال دادن گرما ساخته شده است.

 

– کنترل دما

بسته به نوع گریل ممکن است کنترل دستی یا یکی از انواع مختلفی از ترموستات در هر دو نوع گازی و برقی به کار می رود. در این نوع از کنترل ها ویژگی های مختلفی بر اساس منبع حرارت ، نصب و استقرار ، مواد بشقاب و ضخامت مواد و … وجود دارد.

شرکت دکوراسیون ایرانی با وارد کردن بهترین نوع از این دستگاه ها و عرضه در بازار کشور توانسته نبض بازار را در دست خود بگیرد و مشتریان خود را از همه جهات راضی نگه داشته اند.

 

گریل های وارداتی شرکت فوق تخصصی دکوراسیون ایرانی از بهترین نوع موجود در بازار جهانی بوده و صفحه چدنی که بر روی این دستگاه قرار می گیرد دارای جنسی فوق العاده بوده و دارای 2 رو ( 1- پهن  2- نازک ) می باشد. که هر کدام از این سمت های بسته به سلیقه مشتری دارد.

 

گریل های وارداتی شرکت دکوراسیون ایرانی با بهترین کیفیت و با پایین ترین قیمت ممکن در بازار عرضه می گردد. قیمت این گریل ها چیزی در حدود 5300000 تا 6800000 می باشد که بسته به نوع گریل و ابعاد آن ارزش گذاری می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه گریل | نمایندگی فروش گریل | قیمت دستگاه گریل | تجهیزات آشپزخانه صنعتی

دستگاه گریل,گریل چیست ؟,نمایندگی فروش گریل,قیمت دستگاه گریل,تجهیزات آشپزخانه صنعتی,قیمت کباب پز و گریل,بهترین دستگاه گریل,دستگاه گریل ارزان,لوازم رستوران,راه اندازی فست فود,تجیهزات فست فود,راه اندازی رستوران,تجهیزات رستوران,بهترین شرکت راه اندازی فست فود,بهترین شرکت راه اندازی رستوران,گریل رومیزی پیشرفته 42530 گاستروبک,گریل برقی,دستگاه گریل و باربیکیوی خانگی,دستگاه گریل همبرگر ذغالی دو متری با صفحه چدنی,دستگاه گریل صنعتی,دستگاه گریل حرفه ای تفال,گریل رومیزی پیشرفته,انواع دستگاه گریل (ذغالی، روغنی، شیاردار، میکس)

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *