- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل 2020 ، خانه ها این شکلی می شوند

27
رای نویسنده
4از1
دکوراسیون منزل 2020 | نورپردازی در طراحی دکوراسیون منزل | پاف ها در طراحی دکوراسیون

دکوراسیون منزل 2020، خانه ها این شکلی می شوند!

قبل تر در مطلب دکوراسیون داخلی 2020، مدل مبلمان هایی که طراحان و دکوراتورها برای سال 2020 پیش بینی کردند را بررسی کردیم. در این مطلب 7 طراح معروف این موضوع را از یک جنبه دیگر، یعنی سبک دکوراسیونی خانه برای ما توضیح می دهند. این که در سال 2020، علاوه بر مبلمان و رنگ سال، باید منتظر تجربه کردن کدام طراحی های جدید برای خانه هایمان باشیم. نشیمن ها رسمی یا راحت، اکسسوری ها ساده یا لوکس و بسیاری موارد دیگر که در ادامه خواهیم خواند.

1. طراحی ترکیبی اتاق ها

هالی بیکر، یکی از طراحان شرکت کننده در این نظرسنجی اظهار داشته که در سال 2020 شاهد ترکیب رفتارهای مختلف در خانه ها هستیم. به طور مثال می توانیم نشیمن هایی داشته باشیم که فضای دورهمی و زندگی روزمره را در کنار یکدیگر داشته باشند. شاید تاکنون عادت داشتیم که فضاها از یکدیگر تفکیک شده باشند اما درسال 2020 می توانیم خلاقیت های بیش تری به خصوص در زمینه استفاده از انواع هنرها ببینیم.

2. حضور فعال وسایل قدیمی و کهنه

آندرا هارالدسن، یکی دیگر از طراحان دکوراسیون ، بازگشت الگوها، نقش ها و وسایل وینتیج و قدیمی را برای سال 2020 نوید می دهد. این طراح پیشنهاد می کند اگر چنین وسایل و اکسسوری هایی در منزل دارید، برای سال آینده نگه داشته و حتما به ایده های مختلف استفاده از آن ها فکر کنید. پارچه های بسیار قدیمی نیز در همین دسته جای می گیرند.

3. نشیمن های راحت

ونسا فرانسیس در این باره می گوید : “مسلما نشیمن ها راحت تر و خودمانی تر طراحی می شوند.” تصویر بالا نمونه خوبی از این ایده را به ما نشان می دهد. مبلمان با تکیه گاه های کوتاه تر، پاف های راحت تر و حضور سبزی و گیاهان آن چیزی هستند که می توانیم منتظر دیدنش باشیم. شاید بتوان پیش بینی این را نیز داشت که فضاهای پذیرایی نیز با همین نشیمن ها ترکیب و ادغام شده و آن ها نیز خودمانی تر بشوند.

4. نقش پر رنگ نورپردازی

هارولدسن، طراح چهارم، به این موضوع عقیده دارد که نورپردازی در سال 2020 نقش بزرگی ایفا خواهد کرد، این که می توانید رنگ اتاق را تغییر دهید و یا حتی حس و حال های متفاوت متناسب با خلق و خوی شما در طول روز داشته باشید. در واقع “روشنایی برای افزودن رنگ و بافت به دیوارها استفاده می شود.”

5. توجه به نیازهای ساکنان خانه

جوردی فغان و آلن فیرستون، بر این باورند که اتاق نشیمن در سال 2020 فضایی است که واقعا منجر به یک زندگی شخصی می شود. آن ها می گویند: “مشتریان ما به دنبال فضاهای ساده اما در عین حال خلاقانه هستند تا بتوانند به بیش تر نیازهایشان پاسخ دهند.” به طور مثال حضور میزها و کمدها، وسایل بازی بچه ها، کتاب ها و … همگی به نوعی در فضا چیدمان شده و قرار می گیرند که در کنار زیبایی کاربردی نیز باشند.

6. حضور فضاهای نامتعارف

به گفته Nyla Free، ممکن است امروزه رویکردهای جدید و نامتعارف را در فضاهایی مانند نشیمن ببینیم اما آن چه که در سال 2020 اتفاق خواهد افتاد، استقبال بیش تر از این سبک ها خواهد بود. او می گوید :” که برخی از عناصر طراحی که ما انتظار داریم تا در سال 2020 برای ایجاد این حس ببینیم، طرح های رنگی رنگی، نقوش غیر هم شکل و ست شدن مبلمان های متفاوت در کنار یکدیگر خواهند بود.

7. مانند سال های پیش محافظه کارانه نیست

بسیاری از طراحان خاطرنشان می کنند که فضاهای زندگی در سال 2020، از فضاهای رسمی و جدی امروزی بسیار دور خواهند شد. بر همین دکوراتورها تمایل دارند مشتریان خود را به استفاده آزادانه تر از وسایل، به خصوص نمونه های دست ساز و سنتی، تشویق کرده فضاها را جذاب تر از آن چه که امروز می بینیم طراحی نمایند.

برای مطالعه بیشتر درباره ی دکوراسیون منزل 2020 به بخش مقالات سایت دکوراسیون ایرانی مراجعه فرمایید.

دکوراسیون منزل 2020 | نورپردازی در طراحی دکوراسیون منزل | پاف ها در طراحی دکوراسیون | طراحی 2020 دکوراسیون ایرانی

دکوراسیون منزل 2020,نشیمن ها رسمی در چیدمان داخلی منزل,نشیمن ها راحتی در چیدمان داخلی خانه ,اکسسوری ها ساده خلاقیت های دکوراسیون منزل,نظریه پردازان دکوراسیون منزل, پارچه های  قدیمی در دکوراسیون داخلی منزل,مبلمان با تکیه گاه های کوتاه تر در چیدمان داخلی,پاف های راحتی در طراحی دکوراسیون ,نورپردازی در سال 2020 در دکوراسیون داخلی,اتاق نشیمن در سال 2020 در دکوراسیون داخلی ,طرح های رنگی رنگی در چیدمان داخلی,نقوش غیر هم شکل در طراحی داخلی, فضاهای زندگی در سال 2020,فضاهای رسمی در دکوراسیون منزل,فضاهای  جدی در دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون در اصفهان

طراحی دکوراسیون در تبریز

طراحی دکوراسیون در تهران

طراحی دکوراسیون در شیراز

طراحی دکوراسیون در مشهد

طراحی دکوراسیون در همدان

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *