- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

طراحی داخلی به سبک ژاپنی

25
رای نویسنده
5از1
طراحی داخلی به سبک ژاپنی | طراحی دکوراسیون داخلی به سبک ژاپنی | درب های کشویی پنل هایی در طراحی دکوراسیون | دکوراسیون ایرانی

طراحی داخلی به سبک ژاپنی | طراحی دکوراسیون داخلی به سبک ژاپنی | درب های کشویی پنل هایی در طراحی دکوراسیون | دکوراسیون ایرانی

 

1. انتخاب رنگ سفید برای دکوراسیون ژاپنی

دکور مینیمالیستی، سطوح سفید و روشن یکی از محبوب ترین ایده های طراحی داخلی به سبک ژاپنی هستند. ترکیبی از چنین عناصری می تواند آرامش سبک ژاپنی را در در خانه ی شما ایجاد کنند همچنین توجه داشته باشید که طبقه بندی و نظم دهی و پرهیز از استفاده عناصر اضافی به ایجاد آرامش دو چندان در فضای شما کمک شایانی خواهد کرد.

2. ایجاد فضای خالی در سبک ژاپنی

یکی دیگر از المان هایی که در سبک ژاپنی بسیار به چشم می خورد فضاهای باز با لوازم و وسایل کم است. چنین فضایی احساس آرامش را در شما دو چندان می کند همچنین شما را از احساس سرگردانی نجات خواهد خواهد داد. تزیینات کم و ایجاد ظاهری مینیمال در فضا از اصول اولیه طراحی داخلی به سبک ژاپنی است.

3. تمرکز بر جزییات در سبک ژاپنی 

اصل دیگری که در طراحی داخلی به سبک ژاپنی مهم شمرده می شود تمرکز بر جزییات و استفاده از تمام بخش های دکوراسیون فضای داخلی به شیوه ای هوشمندانه و کاربردی است . توجه بر استفاده از مبلمان ساده، کاربردی با رنگ های از دل طبیعت نیز از جزییات اصل طراحی به سبک ژاپنی می باشد.

4. تلفیق فضای بیرونی و داخلی در سبک ژاپنی

تلفیق فضای بیرونی و داخلی در سبک ژاپنی یکی از ارکان اصلی طراحی داخلی به سبک ژاپنی است برای ایجاد یک جریان بین فضای داخلی و خارجی با استفاده از درب های کشویی از دیرباز در طراحی های داخلی ژاپنی ها به چشم آمده است و امضا ژاپنی ها را دارد. در واقع شوجی ها و درب های کشویی پنل هایی با قاب چوبی هستند  که با مواد شفاف مانند پلاستیک و یا 2 پوشانده می شوند و کنترل نور و دما را در تمام فصول بر عهده دارند.

5. ایجاد یک گوشه دنج در سبک ژاپنی 

روش دیگری برای ایجاد فضای شخصی و آوردن طبیعت به داخل خانه انتخاب یک کنج دنج در کنار پنجره است که از اصول طراحی داخلی به سبک ژاپنی نیز می باشد. این روش ساده ترین روش برای آوردن طبیعت به خانه شما و پوشاندن نواقص فضای داخلی شما می باشد که می توانید با توجه به فضا و بودجه تان آن را برای دکواسیون داخلی تان در نظر بگیرید.

6. تزیین با گیاهان در سبک ژاپنی

همان طور که گفته شد آوردن طبیعت به فضای دکوراسیون داخلی یکی از اصول طراحی داخلی به سبک ژاپنی می باشد، با انتخاب گیاهان آپارتمانی برگ پهن و یا گیاهان رونده برای دکوراسیون داخلی تان می توانید علاوه بر ایجاد سبک ژاپنی در فضای خود دکوراسیون خود را نیز با طراوت کنید.

7. طبقه بندی و نظم دهی در سبک ژاپنی

ایجاد نظم و پرهیز از فضایی شلوغ یکی از ارکان اصلی طراحی داخلی به سبک ژاپنی است که با انتخاب طراحی مناسب کمد دیواری ها و فضاهای نظم دهی خود می توانید این عامل را در جریان زندگی خود حل نمایید.

8. استفاده از بامبو در سبک ژاپنی

استفاده از بامبو در دکوراسیون یکی از المان هایی است که به تازگی در  اکثر سبک های دکوراسیون داخلی دیده می شود. پیدا کردن فضایی مناسب برای بامبو ها می تواند زیبایی آن ها را در دکوراسیون شما دو چندان کند، همچنین توجه داشته باشید که با انتخاب بامبوها برای فضای بیرونی خود می توانید حریم شخصی خودتان را داشته باشید، حتی می توانید از چوب های بامبو برای تزیینات کاربردی دکوراسیون داخلی تان استفاده کنید و ظاهر منحصر به فردی به دکوراسیون خود ببخشید.

طراحی داخلی به سبک ژاپنی | طراحی دکوراسیون داخلی به سبک ژاپنی | درب های کشویی پنل هایی در طراحی دکوراسیون | دکوراسیون ایرانی

دکور مینیمالیستی,طراحی دکوراسیون داخلی به سبک ژاپنی,اصول اولیه طراحی داخلی,دکوراسیون فضای داخلی,کفپوش سنتی ژاپنی, درب های کشویی پنل هایی با قاب چوبی در طراحی دکوراسیون,کاغذ شفاف در طراحی دکوراسیون,گیاهان آپارتمانی برگ پهن در چیدمان منزل,گیاهان رونده برای دکوراسیون,پرهیز از فضایی شلوغ در طراحی دکوراسیون,کمد دیواری ها و فضاهای نظم دهی در چیدمان منزل,استفاده از بامبو در دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون در اصفهان

طراحی دکوراسیون در تبریز

طراحی دکوراسیون در تهران

طراحی دکوراسیون در شیراز

طراحی دکوراسیون در مشهد

طراحی دکوراسیون در همدان

طراحی دکوراسیون در بابل

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *