مرینیتور مرغ یا مریناتور مرغ

424
رای نویسنده
4از1
مرینیتور مرغ|مریناتور مرغ|قیمت دستگاه مرینیتور|قیمت دستگاه مریناتور|فروش تجهیزات آشپزخانه

مرینیتور مرغ,مریناتور مرغ,قیمت دستگاه مرینیتور,قیمت دستگاه مریناتور,فروش تجهیزات آشپزخانه,خرید تجهیزات فست فود,خرید تجهیزات رستوران,راه اندازی فست فود

 

تجهیزات رستوران | تجهیزات فست فود | تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 

مرینیتور مرغ | مریناتور مرغ

دستگاه مریناتور دستگاهی است برای خواباندن یک آیتم موادغذایی در آن ، جهت مزه دار کردن. این دستگاه شامل یک سرنگ عطر و طعم می باشد که در مرحله آماده سازی به غذا تزریق می شود.دستگاه مریناتور در شرایط خلاء این عملیات را انجام می دهد.

 

 

 

طرز استفاده از دستگاه مریناتور 

در ابتدا مرغ های موجود را به 8 تکه تقسیم می کنیم ( ران – سینه – کتف – بال و… ) در قسمت بعد مرغ را شسته و تمیز می نماییم.

با انتخاب 4 عدد مرغ و تکه تکه کردن آن ها 32 تکه مرغ را درون مخزن تحت خلاء دستگاه مریناتور برای مزه دار کردن میریزند. مواد مورد نیاز جهت مزه دار کردن ادویه و آب را به مرغ اضافه می کنیم . سپس در، دستگاه را بسته و اهرم را در زاویه 90 درجه قرار می دهیم. در ادامه شلنگ وکیوم را به دستگاه وصل می کنیم و بعد دکمه وکیوم را فشار داده و بعد از گذشت زمانی در حدود یک دقیقه وکیوم حاضر شده را باز و دستگاه مریناتور را روشن می کنیم.

 

دستگاه مریناتور | طرز کار دستگاه مریناتور | نکات مورد نیاز دستگاه | راه اندازی فست فود

 

 

 

1- مریناتور باید در مکانی قرار گیرد که هیچگونه تحرکی نداشته و ثابت باشد در ضمن سطح آن باید صاف و فارغ از هیچگونه شیبی باشد.

2- در زمانی که دستگاه روشن می باشد سعی شود تا آنجایی که امکان دارد دست خود را بر روی آن قرار ندهیم چون باعث بروز خطراتی خواهد شد.

3- به این نکته هم توجه باید گردد که به هیچ وجه بر روی  دستگاه آب اسپری نشود. زیرا در گذر زمان قطعات به علت آبی که بر روی آن ها ریخته شده است به مشکل بر می خورند و به درستی کار نمی کنند.

4- تا آنجایی که امکان دارد سعی کنید دستگاه مریناتور توسط افراد آموزش دیده و کاربلد روشن و مورد استفاده قرار گیرد تا هم به درستی کار کند و هم پروسه مزه دار کردن به درستی صورت گیرد.

5- بعد از اتمام کار دستگاه با شوینده های مورد تایید وزارت بهداشت حتما تمیز گردند زیرا اگر این کار انجام نگیرد در گذر زمان باعث بروز مشکلاتی می گردد و حتی باعث خرابی دستگاه نیز می گردد.

6- برای روشن و خاموش کردن دستگاه کلیدی بر روی آن تعبیه شد به نام pomersupply که وظیفه خاموش و روشن کردن کل دستگاه را در اختیار دارد .

7- برای روشن و خاموش کردن پمپ وکیوم ( قسمت ایجاد کننده خلاء ) دکمه ای به نام vacuvm بر روی دستگاه تعبیه شده است که این قسمت وظیفه ایجاد فضایی خالی از هرگونه هوا و ساخت مکانی خلاء را بر عهده دارد .

8- در دستگاه مریناتور دستگاهی به عنوان چرخاننده ، مواد و غذا وجود دارد که کار آن چرخاندن و مخلوط کردن مواد و غذا می باشد تا این دو به خورد هم روند و مخلوط گردند ، که کلیدی بر روی خود دستگاه به نام rotation برای این کار نیز تعبیه شده است.

9- برای تنظیم میزان زمان چرخش دستگاه چرخاننده کلیدی به عنوان time setting بر روی دستگاه تعبیه شده است.

10- سرعت دستگاه چرخاننده را می توان با کلیدی به عنوان speed regulation که بر روی خود دستگاه تعبیه شده تنظیم نمود.

 

 

تجهیزات فست فود | قیمت تجهیزات | قیمت مریناتور مرغ

 

شرکت تخصصی دکوراسیون ایرانی یکی از برترین وارد کننده های این مدل از دستگاه های آشپزخانه صنعتی می باشد. دستگاه های مریناتور با برند ها و ابعاد گوناگونی در سطح بازار کشور عزیزمون وجود دارد که شرکت دکوراسیون ایرانی با تجربه فروان در این زمینه دست به واردات بهترین نوع از این دستگاه ها کرده و در سطح بازار نیز عرضه نموده است .

قیمت دستگاه مریناتور در بازار کشور عزیزمون ایران چیزی در حدود 6 تا 10 میلیون تومان می باشد، که این قیمت بستگی به ابعاد و نوع دستگاه می باشد.

شرکت فوق تخصصی راه اندازی و تجهیزات دکوراسیون ایرانی با عرضه بهترین انواع اینگونه از تجهیزات توانسته مشتریان خود را راضی و خشنود از خرید خود نگه دارد که تمام سعی و تلاش شرکت نیز در همین راستا می باشد.

 

 

 

 

مرینیتور مرغ|مریناتور مرغ|قیمت دستگاه مرینیتور|قیمت دستگاه مریناتور|فروش تجهیزات آشپزخانه

مرینیتور مرغ,مریناتور مرغ,قیمت دستگاه مرینیتور,قیمت دستگاه مریناتور,فروش تجهیزات آشپزخانه,خرید تجهیزات فست فود,خرید تجهیزات رستوران,راه اندازی فست فود,خرید دستگاه مرینیتور,خرید آنلاین دستگاه مرینیتور,خرید دستگاه مریناتور,خرید آنلاین دستگاه مریناتور,شرکت فروش دستگاه مرینیتور, شرکت فروش دستگاه مریناتور

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *