- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

نحوه چیدمان اتاق غذاخوری خانه

200
رای نویسنده
4از1
نحوه چیدمان اتاق غذاخوری خانه | طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه | تزئین داخلی آشپزخانه

نحوه چیدمان اتاق غذاخوری خانه

در این مطلب نکته های جالبی در مورد نحوه چیدمان اتاق غذاخوری خانه را شرح می دهیم تا برای کسانی نیاز به راهنمایی در چیدمان دکوراسیون اتاق غذاخوری و هال پذیرایی خود دارند مفید واقع شده باشیم. اولین قدم برای چیدمان غذاخوری خانه این است که اندازه دقیق فضا و نیز اندازه مبلمان را داشته باشیم.

بطور کلی همیشه بهتر است که مبلمان غذاخوری در نزدیکی آشپزخانه بوده و مبلمان نشیمن نزدیک به فضا خارجی یا پنجره ها قرار گیرد تا از دید و تهویه بهتری برخوردار باشد. اگر دو ضلع فضای آشپزخانه در مجاورت پذیرایی است بهتر است غذاخوری در جوار یکی از دیوارها باشد و مبلمان اتاق نشیمن در جوار پنجره های خانه قرار بگیرد. طبیعتا دیوار روبروی آشپزخانه برای قرار دادن تلویزیون مناسب است و مبلمان پذیرایی می تواند دورتر قرار بگیرد.

 

دیوار اتاق غذاخوری خانه

اگر دیوار اتاق غذاخوری خانه شما آجر کاری شده است استفاده از رنگ های گروه کرم و قهوه ای بهترین انتخاب برای دکوراسیون خانه است. اگر به سبک روستیک علاقمند هستید و سبک مبلمانتان هم اجازه می دهد می توانید از رنگ های خنثی مانند کرم و شکلاتی استفاده کنید. این رنگ ها می توانند آجرها را به زیبایی همراهی کند و سبک روستیک را در منزل شما قوی تر و زیباتر جلوه دهند.

در غیر این صورت استفاده از رنگ های آبی ملایم به صورت ساده یا با پتینه های بسیار کم طلایی یا شکلاتی استفاده کنید. همانطور که بارها اشاره شده رنگ های گروه آبی با رنگ های گروه خنثی مانند کرم و قهوه ایی هماهنگی خوبی پیدا می کنند ضمنا رنگ پوست پیازی با پایه گلبهی با رنگ آبی نیز بسیار زیبا بنظر می رسد.

اگر پذیرایی تان خیلی  بزرگ است می توان قسمت پذیرایی را از نشیمن با قرار دادن یک نیم ست یا یک مبلمان L شکل درست مقابل تلویزیون از پذیرایی جدا کرد و در بین این دو فضایی را برای قرار دادن مبلمان غذاخوری خانه تدارک دید. در شکل های زیر با نمونه هایی زیبا از دکوراسیون اتاق غذاخوری را مشاهده خواهید کرد.

 

 

 

 

 

نحوه چیدمان اتاق غذاخوری خانه | طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه | تزئین داخلی آشپزخانه

نحوه چیدمان اتاق غذاخوری خانه,اصول چیدمان آشپزخانه,آموزش چیدمان غذاخوری,طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه,طراحی داخلی آشپزخانه,چگونه آشپزخانه خود را تزئین کنیم,بهترین روش برای تزئین آشپزخانه,چیدمان داخلی آشپزخانه

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *