- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

درباره ما

244

درباره ما

دکوراسیون ایرانی

ایران با داشتن فرهنگ و تمدن غنی از گذشته تا به امروز, ایده های منحصر به فردی برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی منازل خود داشته است. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن طرح های متنوع , دکوراسیون داخلی منزل ایرانی نیز دچار تغییراتت زیادی شده است .

در همین راستا سایت دکوراسیون ایرانی تلاش میکند تا دکوراسیون ایرانی را در خانه هر ایرانی اجرا نماید تا هنر و سلیقه ایرانی در هر کجای ایران و جهان خودنمایی کند .

سایت دکوراسیون ایرانی علاوه بر دکوراسیون ایرانی ، دکوراسیون مدرن اروپایی را نیز در راستای کار خود قرار داده است. تلاش بر این دارد بتواند در عرصه دکوراسیون داخلی منزل , دکوراسیون فست فود , دکوراسیون رستوران , دکوراسیون کافی شاپ, دکوراسیون مغازه و طراحی دکوراسیون اداری با قدرت و تیمی قوی از طراحان دکوراسیون و ماهر ترین معماران خبره فعالیتیی قوی و مشتری پسند ارائه بدهد .(به امید آن روز)

در صورتی که علاقه به همکاری دارید و در زمینه خاصی فعالیت دارید.

 

 

از طریق فرم درخواست همکاری ، اعلام آمادگی کنید

 

 

 

فروشگاه آنلاین دکوراسیون – (به زودی آماده میشود)

سایت دکوراسیون ایرانی علاوه بر خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در زمینه فروش نیز فعالیت میکند. فروشگاه دکوراسیون ایرانی از بهترین و باکیفیت ترین لوازم دکوراسیون تشکیل شده و در جهت ارائه محصولات دکوراسیون در خدمت شماا می باشد . شما عزیزان میتوانید با ورود به بخش فروشگاه ما انتخابی آزادانه با و کسب اطلاعات کافی از هر محصول اقدام به خرید آنن نمایید. سعی براین است تا فضایی ایجاد کنیم تا کیفیت محصولات ضامن فروش بیشتر و رضایت مندی شما سروران گردد .

همچنین برای آن دسته از افرادی که قصد فروش محصولات خود را دارند ، فضایی ایجاد میشود تا بتوانند محصولات خود را بفروشند ، این فضا بدون شک برای آنهایی ک کارهای دستی تولید میکنند میتواند عالی باشد.

البته برای فروشندگان لوازم دکوراسیون مارک های ایرانی و خارجی نیز میتواند فضای مناسبی باشد تا بتوانند محصولات جدید و باکیفیت خود را به همه معرفی کنند.

 

 

دعوت از همه استادکاران (بزودی)

سایت دکوراسیون ایرانی قصد دارد تیم خود را در همه جای ایران تشکیل دهد ، از همین رو تصمیم دارد از تمام استادکاران شهر های مختلف ایران دعوت بعمل بیاورد تا مهارت و نمونه کارهای خود را در سایت دکوراسیون ایرانی به ثبت برسانند تا درصورت لزوم بتوانیم یک همکاری خوب و موفق باهم داشته باشیم ، علاوه بر این فرصتی میشود برای معرفی خود به همه کاربران سایت که شامل مدیران پروژها نیز میشود و این بسیار میتواند مفید باشد .

 

 

ارسال مقالات شما (بزودی)

مقالات شما نشانه علم و هنر و مهارت شما میباشد، مقالات و پروژه های خود را در سایت ما ثبت کنید و ما آن را به همه ی علاقه مندان دکوراسیون نمایش میدهیم. این مقالات در پروفایل شخصی شما نمایش داده میشود ، در پروفایل شخصی شما ، آدرس و مشخصاتت شما و یک بیوگرافی مختصر از شما نمایش داده میشود و علاقه مندان به کار شما ، با شما به راحتی در ارتباط هستند.برای دسترسی به این بخش در سایت ثبتنام کنید.

 

 

مقالات آموزشی دکوراسیون داخلی (بزودی)

سایت دکوراسیون ایرانی تنها یک سایت با هدف اجرای دکوراسیون داخلی نمیاشید ، زیرا تلاش برآن است بتواند در زمینه آموزش دکوراسیون داخلی نیز مقالاتی را برای علاقه مندان به دکوراسیون ایرانی و دکوراسیون اروپایی تهیه نماید تا دوست داران زیبایی از مطالعه آن لذت کافی را ببرند .

 

 

دکوراسیون ایرانی | دکوراسیون داخلی منزل | طراحی دکوراسیون منزل | چیدمان منزل