- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

نقش دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی | سقف کاذب | دیوار پوش | کف پوش | پارکت | لمینت

187
نقش دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی | سقف کاذب | دیوار پوش | کف پوش | پارکت | لمینت

انواع سقف کاذب تایل,تصاویر انواع سقف کاذب,تولید کننده انواع سقف کاذب,تصاویر انواع سقف های کاذب,تصاویر انواع مدل سقف کاذب,انواع تایل های سقف کاذب,تحقیق در مورد انواع سقف کاذب,تصویر انواع سقف کاذب,انواع طرح های جدید سقف کاذب,انواع سقف کاذب جدید,انواع چراغ سقف کاذب,انواع سقف کاذب چیست,انواع چراغ برای سقف کاذب,انواع سقف کاذب برای حیاط خلوت,انواع سقف کاذب خانگی,انواع سقف کاذب خانه,انواع سقف کاذب در خانه های شیک,انواع سقف کاذب در ساختمان,انواع سقف کاذب دکوراتیو,انواع سقف کاذب دامپا

نقش دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی

در دکوراسیون داخلی منزل ، اگر چیدمان مبلمان یکی از مهم ترین نقش ها را در طراحی داخلی  و «طراحی صحنه» ایفا کند، آنچه در واقع تعیین‌کننده  مکان و فضای مورد نظر شماست، دیوارها و سقف می‌باشد؛ یعنی همان عناصر مهم و حیاتی معماری داخلی که ایفا کننده نقش پس زمینه صحنه زندگی شماست.

نقش دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی

سطحی که دیوارها و سقف را اشغال می‌کند ، آنچنان ارزشمند و وسیع است که اعمال مدیریتی هوشمندانه در طراحی آن از الزامات  است. اگر بدانیم تاثیر شگرف رنگ‌ها و نقش‌ها تا چه حد در  آرایش و دیزاین خانه زیاد است و چگونه این عناصر فضای پیرامون را تحت سیطره خود در می آورند، انتخاب رنگ ، کاغذ دیواری یا هر پوشش دیگری ، در ابتدا استرس زا و هراس‌آور به نظر می‌رسد.

فراموش نکنید که دیوارها و سقف، مانند بوم سفیدی هستند که در نهایت،  نگاه ، تفکر ، سبک، شخصیت و خلاقیت شما بر آن نقش می‌بندد. همان‌گونه که می‌دانید تنوع گزینه‌های پوشش دیوار و سقف بسیار زیاد است، پس بهتر است ابتدا با آرامش خاطر به کاوش در گزینه‌ها و امکانات موجود بپردازید. فراموش نکنید که دیوارها در حکم قالبی هستند که قفس زندگی شما را زیباتر جلوه می‌دهند.

نقش دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی

میزان تاثیرگذاری دیوارها و سقف در دکوراسیون

میزان اهمیت و تاثیرگذاری دیوارها و سقف، را به تصمیم گیری شما  تعیین می کند. اگر تمایل دارید که فضای  اتاق شما خلوت و کم جمع و جور  به نظر برسد، فضاهای خالی را با رنگ‌های قوی و قدرتمند  پر کنید و به طراحی و نقش دکوراسیون داخلی  که تا حدی ساده و در اصطلاح امروز ی، مینی مالیست از کار درآمده است، گرما و انرژی ببخشید، اگر هم تمایل دارید رنگ دیوارها و سقف در پس زمینه محو شوند تا نورهای متمرکز (لکه‌ای ) بر اجزای مبلمان بتابد و موجب جلوۀ بیشتر آنها شود و برجستگی ایجاد کند، از رنگ‌های خنثی و نقش‌های ظریف و محو در دیوار و سقف استفاده کنید و به این فضاها لطافت ببخشید، بدون اینکه نور بر دیوار چیره شود.

نقش دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی

نقش دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی

با کار کردن روی دیوار و سقف می‌توانید حال و هوای دلخواه خود را حاکم سازید. برای ایجاد حال و هوایی سنگین‌، می‌توانید  پوششی سنتی برای دیوارها در نظر بگیرید. با الهام از ترکیب رنگ‌های «کارائیبی» می‌توانید بر دیوارها رنگ‌های زنده و درخشان بزنید تا همیشه و در هر حال آفتاب‌گیر به نظر آید.

همچنین اگر می‌خواهید کتابخانه یا اتاق کوچک و خصوصی شما دنج و آرام به نظر آید،  قرمزهای تیره (عنابی)  یا طلایی- قهوه‌ای ملایم فا رااز گرمای آرامش‌بخش خود سرشار می‌کنند.
کاربری‌های کاغذ دیواری در دکوراسیون
راه حل بسیاری از مشکلات و معضلات دیوارها ، پوشش دیواری مناسب است. اگر سطح دیوارها صدمه دیده‌اند و باید آثار آسیب ها پنهان  شود، یا اینکه می‌خواهید اتاقی را از بی روحی و کسالت‌باری بیرون آورید و فضا ، دلنشین و جالب به چشم بیاید، لازم است کانونی را طراحی و به اکسسوری های اتاق اضافه کنید که توجه و تمرکز به آن معطوف شود.

اگر می‌خواهید خطوط  یا بافت‌های خشن یا نامتعارف عناصر معماری اتاق را نرم ، ملایم و عادی جلوه دهید، اگر درمانده‌اید که با حریم بی روح و  بی‌هویت خود چه کنید تا آرایشی منحصر و چشم نواز داشته باشد، پوشش دیواری بهترین نسخه شفابخش برای درمان این مشکل هاست. از نقش‌های گلدار ظریف تا نقش‌های بی‌پروای هندسی، از سادگی راه‌راه تا طرح‌های هنری با پرداخت‌هایی که مقلد طرح و جنس و بافت ویژه‌ای است، امکانات و گزینه‌هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا فضای خیال انگیز خود را طراحی کنید ؛ بنابراین این مشکلات ، بدون راه حل نیست و می توان گفت ، برای شما معضل و مشکلی به شمار نمی آید ، بلکه موضوعی که ممکن است برای شما ایجاد دغدغه کند این است که در میان دریای نقش ها و طرح ها چه انتخابی باید داشته باشید تا شما را به هدف و مقصودتان برساند. توجه کنید که در ابتدا به معیارها و علاقه شخصی تان توجه کنید و همچنین تاثیر رنگ انتخابی را در فضا و دکوراسیون منزل خود در نظر بگیرید

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

نقش دیوارها و سقف در دکوراسیون داخلی | سقف کاذب | دیوار پوش | کف پوش | پارکت | لمینت

سقف کاذب,انواع سقف کاذب,طراحی سقف کاذب,دکور با سقف کاذب,کناف,پی وی سی, اجرای کناف,دکوراسیون داخلی با کناف,طراحی سقف کاذب برای اتاق خواب,طراحی سقف کاذب برای پذیرایی,دیوارپوش,انواع دیوار پوش,نحوه نصب دیوار پوش,دیوار پوش مدرن,دیوار پوش شیک,کف پوش,پارکت,انواع کف پوش,کف پوش لاکچری,انواع پارکت

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *